Parteloci leht on jälle elus :)

TEAVITUS!

Kui Sind huvitab BarHiid Stuudios varem olnud teaduspõhise maailmapildiga seonduv sisu, siis kõik see populaarteaduslik osa kolis ümber ja täieneb vaikselt uuel näoraamatu lehel Mõistuse hääl, millele võid soovi korral juba praegu oma laigi anda.

Kui Sind huvitavad BarHiid Stuudios varem olnud videod reisidest ja muust, siis selle jaoks on nüüd uus koduleht nimega Videorelv. Videorelv YouTube kanal on aga kättesaadav siit.

Kui Sulle meeldisid Pärtli hobifilosoofilised arutelud armastusest ja muudest maailmaasjadest, siis need tekstid koos viidetega kõikidele mainitud ja veel teistelegi Pärtli hallatavatele veebilehtedele saad kätte siitsamast taaselustatud Parteloci blogist (kust BarHiid Stuudio omal ajal välja kasvas).

Sensuaalse sisuga iluklipid on aga kolinud täiskasvanute kanalile nimega Taevalumes.

BarHiid Stuudio enda koduleht koos selle nime külge jäänud loominguga pesitseb jätkuvalt aadressil: https://www.barhiid.ee/

Milleks kõik need muutused? Aeg on edasi läinud ja BarHiid Stuudio pühendub aina põhjalikumalt oma põhitegevusele, milleks on 𝗺𝗮̈𝗻𝗴𝘂𝗱𝗲 𝗷𝗮 𝗹𝘂𝗴𝘂𝗱𝗲 𝗸𝗶𝗿𝗷𝘂𝘁𝗮𝗺𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗮𝗿𝘃𝘂𝘀𝘁𝗮𝗺𝗶𝗻𝗲.

Olen selle üle pikalt mõelnud ja jõudnud lõpuks otsusele, et kõik, mis otseselt põhitegevusega ei seondu, tekitab BarHiid Stuudio nime ja lehe kohta pigem segadust ja takistab liikumast professionaalse väljundi suunas.

Omamoodi vinge on vaadata kui paljude erinevate teemadega olen suutnud laveerida, aga tahan olla kindel, et BarHiid Stuudio oleks ja jääks selgelt seotuks justnimelt mängude ja lugude kirjutamise kunstiga.

Kohtumiseni siin või mõnel mainitud sõsarlehtedest!